Naše telo potrebuje neustály príjem vitamínov a minerálov v strave, pretože si ich nedokáže samo vyrobiť. Nedostatok vitamínov a minerálov môže ovplyvniť správne fungovanie organizmu. Vyriešte ich nedostatok správnym doplnkom stravy, či už je to vitamín C, D, E alebo minerálne prvky.

Zdrovit ponúka produkty s obsahom vitamínov a minerálnych látok vo forme šumivých tabliet, prášku i kapsúl. Produkty s obsahom horčíka, či známy produkt Stop kŕčom.

Príbeh českej firmy Terezia Company

Základnou filozofiou výrobkov značky TEREZIA, ktoré sa predávajú v lekárňach je, aby sme vo výrobe nepoužívali prídavné látky, spojivá alebo iné látky uľahčujúce proces výroby. Vzhľadom k absolútnej absencii týchto pomocných látok je celý výrobný proces veľmi náročný na čas a preškolenie pracovníkov. Prídavné látky nepoužívame z dvoch hlavných dôvodov. Prvý je ten, že sa snažíme zachovať produkty 100% prírodné aby boli vhodné pre všetkých. Druhým dôvodom je, že väčšina spojív a prídavných látok vo výrobkoch má vedľajšie účinky a tým neguje pozitívne účinky prírodných surovín.